A Váci Mihály, a Dr. Szabolcs Zoltán és a Benedek Elek utcákban a távvezeték karbantartását végzik a szakemberek holnap. Ezért a fűtés és a meleg vízszolgáltatás az érintett épületekben 7-től 16-óráig szünetel. A karbantartási munkálatokat csak vasárnap tudják elvégezni, mivel a környéken több óvoda és iskola is található, ahol nem engedhető meg, hogy a gyerekek a hideg teremben tartózkodjanak egész nap- mondta el rádiónknak Kocsis Tóth Ildikó a TÁVHŐ ügyfélszolgálati vezetője.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!