A Népegészségügyi Tisztiorvosi Szolgálat Vas megye fürdőivel és a Vasivízzel együttműködve kampányol, hogy a gyerekek már ebben a korban megismerjék a helyes fürdőhasználatot, a gyógyvizeket. A vízminőség rajtad is múlik elnevezésű programhoz a Bolyai ötödikes diákjain kívül Sárvárról és Celldömölkről is csatlakoztak iskolások, akik többek között rendhagyó órákon és fürdőbejárásokon vesznek részt. Dr. Stánicz Éva megyei tisztifőorvos az eddigi tapasztalatokról elmondta: a diákok ismerik, de nem mindig alkalmazzák a szabályokat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!