A Szombathelyi Távhőszolgáltató Kft. március 5-én, kedden délután fél 5-kor lakossági fórumot szervez a Vízöntő utca 7. szám alatti telephelyén a város legkorszerűbb biofűtőművével kapcsolatosan. A fórumon az érdeklődők elismert szakértőktől tudhatnak meg fontos információkat a beruházásról. Az előadást követően megtekinthetik az immár 10 éve eredményesen működő Mikes faaprítékos fűtőművet. A zöld beruházás biztosítja a többi között a környezetbarát, tiszta szolgáltatást, vagy a távhődíj további csökkentését.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!