Szombaton 11 órától tartja diplomaosztó ünnepségét a Savaria Egyetemi Központ az AGORA – Művelődési és Sportházban. A rendezvényen 140 keresztféléves képzésben végzett hallgató kap majd diplomát. Mindhárom kar diákjai képviseltetik magukat: geográfusok, biológusok, rekreációs és kommunikációs szakemberek, történészek egyaránt ünnepelhetnek majd holnap. Az a néhány végzős, aki mindenből jelesre vizsgázott, kitüntetéses diplomát kap - tájékoztatott Dr. Czetter Ibolya rektor-helyettes. Hozzátette: évek óta visszatérő probléma, hogy a hallgatók egy része nem rendelkezik a diploma átvételéhez szükséges nyelvvizsgával, ők végzettséget igazoló oklevelet kapnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!