A SZOVA ZRt. ismét lakossági szelektív elektromos és elektronikai hulladék berendezés (e-hulladék) gyűjtést szervez Szombathelyen, amely során a lakosság ingyen leadhatja háztartásában összegyűlt e-hulladékát. Ideje: 2013. március 23-án (szombat) 08:00-15:00-ig. Az e-hulladékgyűjtés telepített gyűjtőhelyei: Kiskar, Bürü utca sarkán lévő parkoló, Mikes Kelemen, Károlyi Antal utca végén található régi buszforduló, Körmendi úti Hulladékkezelő telep 06:00-14:00-ig. Bogáti út, Kastélynál található buszforduló.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!