Emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt fogott el, majd hallgatott ki két férfit hétfőn a rendőrség Szombathelyen - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel. Kazmar Enikő tájékoztatása szerint a két szombathelyi férfi március 11-én délelőtt egy szóváltást követően tettleg bántalmazott egy 24 éves helyi lakost, akit sérülései miatt a mentők kórházba szállítottak. Hozzáfűzte: a gyanúsítottakat a bejelentést követő három órán belül elfogták a megyei főkapitányság nyomozói, az ügyben még tart az adatgyűjtés és a tanúk kihallgatása.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!