Kampel Oszkár Áder János köztársasági elnöktől vehetett át kitüntetést ma délelőtt Budapesten a Sándor-palotában. Kinevezése március 15-i hatállyal érvényes. Kampel Oszkár 1974-ben kezdte pályafutását Szombathelyen, majd Sárvárra került, 2000-ben a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatójának nevezték ki. A megyében az ő irányításával hajtották végre a katasztrófavédelem rendszerének átalakítását. Tavaly októberben a megyei közgyűlés Jurisics Miklós Díjban részesítette. 2012. november 30-tól végleges nyugállományba vonulása előtti felmentési idejét tölti.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!