A Nyugat Pannon Regionális Fejlesztési Zrt. szervezésében rendezik ma délelőtt a „Tradíciókon és kulturális örökségen alapuló helyi turizmus” konferenciát és témanapot. A megyei turisztikai desztinációs menedzsmentek közül bemutatkozik: a Ság hegyi, az őrségi, a kőszegi, a szombathelyi és a Hegyhát-Körmend összefogásban működő szervezet. A TDM-ek a jövő turisztikai fejlesztési terveiről is beszámolnak a fórumon. Az idei turisztikai fejlesztések regionális fókuszait végül Breznovits István, a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség ügyvezető igazgatója ismerteti.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!