A Lehet Más a Politika hétvégén tartotta XXII. kongresszusát a fővárosban, melyen részt vettek az LMP Vas Megyei Szervezetének küldöttei is. Lapunkhoz eljutatott sajtóközleményük szerint az LMP-nek hamarosan egy női és egy férfi társelnöke is lesz, valamint pártigazgatót is választanak. A párt Vas megyei delegáltjai egyetértettek azzal, hogy az LMP támogassa a székelyföldi autonómia törekvéseket: a Lehet Más a Politika kongresszusa úgy határozott, hogy egyetért a Székely Nemzeti Tanács kezdeményezésével, mely szerint március 10-e a székely szabadság napja legyen.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!