Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a magyar kormány és az amerikai elektronikai gyártó Jabil Circuit Magyarország Kft.. A Jabil évek óta a hazai top 50 cég között van, és több mint 9000 embernek ad munkát Magyarországon. Az amerikai vállalat itt hozta létre legnagyobb európai gyárát, világszinten pedig a második legnagyobb szerviz- és integrált logisztikai központját. A cég a közeljövőben 8000 négyzetméterrel bővíti szombathelyi telephelyét. A megállapodás a Jabil több száz magyar kis- és középvállalkozó beszállítójának jár előnyökkel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!