Elkezdődtek a munkálatok az Ernuszt Kelemen utcában, ahol 35 millió forintból épül meg a csapadékvíz-elvezető rendszer. Az önkormányzat már 2006-ban elkészítette az oladi domb aljánál fekvő terület terveit, melyet három ütemre bontottak. Most az I. ütemben az Ernuszt K. u. csapadékvíz elvezetését építik ki részben zárt csatorna részben pedig nyílt árok, illetve folyóka kialakításával. A munkával várhatóan május 31-ig végez a kivitelező. Korábban többször gondot okozott a nagyobb lejtésű domboldalakról lefolyó víz, mert azt nem lehetett elvezetni a Potyondi árok felé.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!