A Magyar Drámapedagógiai Társaság a megyei szervezőkkel együttműködve huszonkettedik alkalommal rendezi meg a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozót. A találkozón olyan csoportok mutatkoznak be, melynek tagjai legalább 80%-ban általános iskolások. Idén ismét három lépcsős lesz rendezvény: megyei, regionális versenyek után az országos találkozó zárja majd a megmérettetést. A Vas megyei bemutatót április 20-án, az MMIK-ban rendezik. Az országos találkozó rendezvénysorozatának záró programja a tervek szerint Debrecenben lesz, várhatóan június 7. és 9. között.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!