Március 1. óta van érvényben látogatási tilalom a Markusovszky kórház öt osztályán. A korlátozást az akkor egyre jobban terjedő influenzajárvány miatt rendelték el. Mostanra azonban úgy tűnik, csökken a járvány intenzitása, az ÁNTSZ szerint a múlt héten már kevesebb volt a beteg. Kőfalvi István, a kórház orvosigazgatója azt mondta, szerdán döntenek arról, hogy megszüntetik-e a részleges látogatási tilalmat. Ha addig tovább javul a járványhelyzet, valószínűleg megnyitják a lezárt osztályokat a látogatók előtt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!