Torlódás alakult ki az M1-es országhatár felé haladó sávjaiban Győrnél, mert beszakadt a sztráda burkolata, és csak egy sávon lehetett közlekedni ezen a szakaszon. A sérült részt a rendőrök körülbójázták, a közlekedők az előzősávban kerülhetik ki. A forgalmat az is lassítja, hogy több jármű is defektet kapott az úthiba miatt. Az autópálya-kezelő szakemberei szerint a másfélszer fél méteres területen keletkezett 15 centiméteres mélyedés nem okoz súlyosabb problémákat a Rábca felett átfutó sztrádahídon, ezért nincs szükség ennél erőteljesebb korlátozásra.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!