A hétvégi viharos időjárás 40-50 fát döntött ki a Kámoni Arborétum területén. Ezek többsége szerencsére a kevésbé értékes fenyők közül való, csak 1-2 értékesebb, idősebb fa sérült meg az erős szélben. Az öregpark szinte sértetlen maradt, a látogatható területeken pedig szinte már teljesen befejeződött a károk elhárítása. A tőzikék, krókuszok és hóvirágok sem fagytak el, így a látogatók tegnaptól újra gyönyörködhetnek a Kámoni Arborétum tavaszi virágszőnyegében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!