Halállal fenyegette meg valaki egy e-mailben a közigazgatási és igazságügyi minisztert pénteken, aki feljelentést tett - tájékoztatta a tárca az MTI-t. Az üzenet tárgymezőjében a "halal navracsicsra meg a tobbire" szöveg áll. A levélben a Ganxsta Zolee és a Kartel együttes Hasfalmetszők című számának egy mondata szerepel, Dopeman aláírással. A miniszter zaklatás miatt ismeretlen tettes ellen feljelentést tett a Központi Nyomozó Főügyészségen.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!