Az elmúlt időszakban mintegy harmadával kevesebben fordultak orvoshoz influenzás tünetekkel, megyénkben is egyre kevesebb beteget regisztrálnak. Folyamatosan oldják fel a korábban elrendelt látogatási tilalmakat az ország egészségügyi intézményeiben, így ma reggeltől ismét látogatható a Markusovszky kórház valamennyi osztálya is. A megyeszékhelyen március 1-je óta volt érvényben a részleges látogatási tilalom.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!