A távközlési szolgáltató ugyanis nevet vált: "A nem hagyományos és üzleti szolgáltatásokra használt Telekom márkanevet, a jövőben minden lakossági, illetve kis- és középvállalati szolgáltatásra kiterjesztjük" – jelentette be Christopher Mattheisen, a Magyar Telekom Nyrt. elnök-vezérigazgatója a cég mai sajtótájékoztatóján. Vagyis az eddig ismert T-Home és T-Mobile márkaneveket kivezetik a piacról. Bejelentették azt is, hogy az ország negyven százalékán elérhetővé teszik a 4G-t, illetve korlátlan beszédet kínáló csomagok is jönnek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!