A rendőrség ügyeletéről a közterületfelügyelet új központjába kerül a térfigyelő kamerarendszer felügyelete. Akár már szeptembertől új helyén működhet a 24 órás megfigyelés, a rendszer kialakítására és bővítésére több mint kilencmillió forintot költenek. A városi közgyűlés döntött arról, hogy hová kellenének új kamerák. Összesen 14 pontot jelöltek meg a városban. Elsősorban olyan helyeket, ahol a közeli szórakozóhelyek vagy egyéb okok miatt gyakoriak a rendbontások. Azt, hogy első körben a rendelkezésre álló keretből hány helyre jut kamera még nem lehet tudni. A közterületfelügyelet most kért be árajánlatot – mondta el rádiónknak dr. Varsányi Péter igazgató.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!