A vasi megyeszékhely is csatlakozik a nemzetközi figyelemfelhívó „RAGYOGJON KÉKBEN” rendezvénysorozathoz. Az Aranyhíd Nevelési - Oktatási Integrációs Központ Micimackó Óvoda előtti terén gyülekeznek ma délután 5 órakor azok, akik részt vesznek a sétán. Az összegyűltek kék színű lufikkal kezükben haladnak majd a Barátság utca – Szent Márton utca – Fő tér – Városháza útvonalon. Az autizmus egy idegrendszeri, fejlődési zavar, amely a kommunikációban, a szocializációban és a társas kapcsolat létrehozásában nehezíti meg a vele élő emberek életét. A mai szombathelyi programban 18 órakor a városháza előtt köszöntőt mondd Marton Zsolt Szombathely alpolgármestere, Horváth Róbert az Aranyhíd Nevelési Oktatási Integrációs Központ igazgatója, valamint Nádorné Vörös Ibolya, az Esőemberke Alapítvány kuratóriumának elnöke. A rendezvényhez bárki csatlakozhat, a szervezők azt kérik, mindenki viseljen valami kéket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!