A Magyar Közút kilencedik alkalommal tartja meg hagyományos országos szemétgyűjtő akcióját április 22-én. A Föld Napja alkalmából szervezett eseményre ismét több tízezer fő jelentkezését várják. A rendezvény az elmúlt években az ország egyik legtöbb önkéntest megmozgató környezetvédelmi mozgalmává nőtte ki magát. Az elmúlt nyolc alkalommal mintegy 330 ezren csaknem 50 ezer köbméternyi szemetet gyűjtött össze országszerte. Jelentkezni április 3-ig lehet a Magyar Közút Vas Megyei Igazgatóságán.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!