Idén ünnepli megalakulásának huszonötödik jubileumát a szombathelyi Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központ Szökős Néptáncegyüttese. Ez alkalomból ma este a táncosok fiatal és „öreg” nemzedéke kétrészes műsort ad a szombathelyi MMIK-ban, megelevenítve az utóbbi évek és a korábbi évtizedek legsikeresebb produkcióit – mondta el Gaspari Gábor az együttes vezetője. Az este 18 órakor kezdődő programban az első műsorrészt a jelenlegi tánckar mutatja be. De a fiatal generáció mellett a „veteránok” is készültek a jubileumra. A második műsorrész az ő színpadra lépésükkel számos különlegességet ígér.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!