Holnap kezdődik a már 17., hagyományos tavaszi szociális hét Szombathelyen, amely péntekig tart. Ehhez kapcsolódóan már ma délután 14 órakor, a Weöres Sándor Színház aulájában a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász szervezésében a Szikla Pszichiátriai Betegek Nappali ellátottjainak művészetterápiás alkotásaiból nyílik kiállítás. A szociális hét idei témái egyébként a „Felelősséggel önmagunkért, egymásért!” mottó köré szerveződnek. A nyitónap egyik előadója lesz dr. Zacher Gábor toxikológus is, de dr. Czeizel Endre orvos-genetikus is a vendége lesz a szociális hétnek. Ő a felelős gyermekvállalásról tart majd előadást.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!