A Budapest-Székesfehérvár-Szombathely vasútvonalon utazóknak gázolás miatt kell nagyjából félórás késésekre készülniük. A nem sokkal fél 9 előtt Sárvár és Porpác között történt baleset miatt jelenleg áll a vonatforgalom. A gázoló vonat körülbelül kétórás késéssel, a rendőrségi helyszínelés után tud csak továbbhaladni. Az utasokat Sárvár és Szombathely között vonatpótló autóbuszok szállítják - olvasható a Mávinform közleményében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!