Elgázolt egy öngyilkos férfit a Budapestre tartó gyorsvonat, Sárvár és Porpác között, ezért a Budapest-Székesfehérvár-Szombathely vonalon 20-30 perces késéssel közlekednek a vonatok. A reggel fél 9 előtt, Sárvár és Porpác között történt baleset miatt az érintett szakaszon megállt a közlekedés, a gázoló vonat körülbelül két órás késéssel indulhatott tovább, a rendőrségi helyszínelés után. Az utasokat autóbuszok szállították el, Sárvár és Szombathely között szintén autóbuszok szállították az utasokat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!