Tizenkét éves fiú okozott és szenvedett balesetet Mosonmagyaróváron - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyelete szerdán az MTI-t. A fiú a gépkocsit a benne hagyott slusszkulccsal indította be, majd vitte el egy udvarból. Menet közben elvesztette uralmát a jármű felett, letért az útról és oszlopnak, majd kerítésnek ütközött. Sérülései ellátására és megfigyelésre a mentők kórházba vitték a gyereket.(MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!