A Magyar Drámapedagógiai Társaság a megyei szervezőkkel együttműködve huszonkettedik alkalommal rendezi meg a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozót szombaton délelőtt 10 órától a megyei ifjúsági központban. A találkozón olyan csoportok mutatkoznak be, melynek tagjai legalább 80%-ban általános iskolások. Idén ismét három lépcsős lesz rendezvény: megyei, regionális versenyek után az országos találkozó zárja majd a megmérettetést, mely a tervek szerint Debrecenben lesz június 7 és 9 között.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!