A Negyedik Köztársaság Mozgalom holnap délben gyűjt aláírásokat Szombathely Fő terén. Az eseményen részt vesz Istvánffy András, a 4K! elnöke és Nagy András alelnök is. A párt úgy véli: az elmúlt 20 évben a felháborító korrupció, privatizációk, valamint teljes önkormányzatok csődbevitele esetén sem volt lehetőségük fellépniük az embereknek. Mostani akciójukkal azt szeretnék elérni, hogy a jövőben le lehessen váltani azokat a városvezetőket, akik rosszul végzik a munkájukat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!