Kézigránát robbant péntek este egy zágrábi kávézó teraszán, többen megsebesültek - adta hírül a helyi média. A horvát főváros újvárosi, Botinec nevű negyedében nem sokkal 22 óra után kézigránátot dobtak egy kávézó teraszára, a robbantásnak három súlyosabb és három könnyebb sebesültje van - közölte az index.hr portál a rendőrségre hivatkozva. A Jutarnji List című újság szemtanúkra hivatkozva honlapján azt írta, hogy a tettes egy 52 éves háborús veterán, aki összeszólalkozott a kávézó vendégeivel.(forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!