Tizenkét lakásban szüneteltetik a gázszolgáltatást egy kőszegi épületben, amelynek lépcsőházában tűz ütött ki hétfő hajnalban - közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A középmagas épület lépcsőházában a bejárati ajtó kapott lángra. A kőszegi és szombathelyi tűzoltók a tüzet eloltották, a füsttel telítődött felső szinteket átszellőztették. A tűzhöz legközelebb eső lakás előtti gázóra felmelegedett, ezért a gázszolgáltató szakemberei a helyreállítás idejére két lépcsőház tizenkét lakásában szüneteltetik a gázszolgáltatást. A tűz keletkezésének okát tűzvizsgálati eljárás keretében vizsgálják - olvasható a katasztrófavédelem honlapján.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!