A vasi megyeszékhely városvezetése és az öt legnagyobb vállalat, a BPW, a Delphi, az EPCOS, a JABIL és az LuK folyamatosan együttműködik annak érdekében, hogy minél több új munkahely jöhessen létre a régióban. Ezek a vállalatok a következő években közel 2.500 főt alkalmaznának. A bővítés részeként nagy számban lesz szükség mérnökökre, műszaki felsőoktatásban végzett szakemberekre. A közös programok folytatásaként ismételten megszervezik a „Szombathely visszavár!” szakmai fórum, ahol a cégek képviselői tájékoztatják a hallgatókat az elhelyezkedési lehetőségekről. A rendezvényt ezen a hétvégén, szombaton 10 órakor a Polgármesteri Hivatal nagytermében tartják majd.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!