Elromlott a biztosítóberendezés a komáromi vasútállomáson, jelenleg áll a forgalom, emiatt késnek a vonatok a Budapest-Győr-Hegyeshalom vasútvonalon - közölte a Mávinform szerda délelőtt az MTI-vel. A MÁV szakemberei megkezdték a helyreállítást, a javítás befejezéséig a vonatok csak a biztonsági előírásokat betartva tudnak közlekedni. Az említett vonalon a vonatok utasainak átlagosan 15-20 perces késésre kell számítaniuk szerda délelőtt - áll a közleményben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!