Gyújtogatás miatt őrizetbe vettek és büntetőeljárást indítottak egy szentgotthárdi férfi ellen - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken honlapján. A tájékoztatás szerint a 62 éves férfi csütörtök délután benzinnel lelocsolta, majd meggyújtotta szentgotthárdi lakóházának melléképületét. A rendőri felszólítás után ugyan eloltotta a tüzet, de a kihallgatását követően ismét visszament az ingatlanhoz és újra gyújtogatással fenyegetőzött. A szentgotthárdi férfit őrizetbe vették és büntetőeljárást indítottak ellene.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!