Virágkonferenciát rendeznek ma Szombathelyen a Herényiek Házában. A konferencia osztrák és magyar példákat mutat be a virág, mint kulináris alapanyag hasznosításáról. A résztvevők olyan újszerű „megközelítésekkel” ismerkedhetnek meg, melyek újabb alternatívákat jelentenek a virágtermesztésben, hasznosításban. Az érdeklődők meghallgathatják Halmos Mónika, gasztronómiai szakíró „Fűben-fában finomság” című előadását, valamint Török Rita fitoterapeuta gyógynövényekkel és virágszirmokkal készült különlegességeit is megkóstolhatják.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!