A vádlott még tavaly októberben a rábafüzesi határátkelőnél akarta elhagyni az országot. A rendőrségi ellenőrzéskor azonban kiderült, hogy a tehergépkocsi rakterében 25 külföldi állampolgár tartózkodott, akiket érvényes úti okmányok nélkül akart Ausztriába szállítani. Az intézkedő rendőrök közölték a vádlottal, hogy előállítják. Mire Sz.B. pénzt ajánlott nekik, ha ettől eltekintenek. A Szombathelyi Törvényszék, dr. Varga Roland tanácsa ma 13 órakor tárgyalja a vesztegetés bűntette miatti ügyet. Az ügyben ítélet várható.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!