Az egyhetes zárva tartás alatt digitalizálták a vetítéstechnikát, így holnaptól már 3D-ben is tudnak filmet nézni a látogatók. A művelődési központ egyik emeleti kamaratermében kialakított art mozi 21. századi követelmények szerint készült, a korszerű berendezés mobilizálható, így többfunkciós térként is üzemel a vetítő. Keddtől szombatig minden nap peregnek filmek, délután a gyermekeknek, este a felnőtteknek válogatnak a művészfilmek világából a mozi működtetői.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!