Az április 1-jétől a Savaria Rehab-Team Nonprofit Kft. kereteiben működő LOGO Ifjúsági Szolgálat 6. alkalommal rendezi meg az esélyegyenlőségi világnap alkalmából – az Esélyegyenlőségi Napot ma az Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központban A programon a szombathelyi általános iskolák felső tagozatos tanulói interaktív foglalkozásokkal, játékos feladatokkal ismerkednek a fogyatékkal élők mindennapjaival. Így például sötétszobában asztalt terítenek, pénzt ismernek fel, jelnyelvet tanulnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!