A Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi Központ szervezte a tegnap kezdődött rendezvényt, amelyen a Nyugat-Pannon Járműipari és Mechatronikai Központ projektjéről és a környezetvédelem kapcsolatáról is hallhattak az érdeklődők. Szombaton a rendezvény hivatalos megnyitóján köszöntőt mondott Mészáros György kuratórium elnök. Ezt követően szakmai előadásokon vehetnek részt az érdeklődők, ennek során Szombathely város környezetvédelmi programjáról is tájékozódhatnak, valamint Vas megye települési hulladékgazdálkodásáról is lesz előadás. Az öko-majálison egész nap szabadtéri programok várják az érdeklődőket. Gazdálkodó társaságok, vállalkozások mellett a környezetvédelem területén tevékenykedő szervezetek, egyesületek mutatkoznak be az Apáczai Csere János Alapítvány főépületében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!