Megkezdték a katasztrófavédelmi közösségi szolgálat teljesítést a szentgotthárdi III. Béla Szakképző Iskola és Kollégium és Vörösmarty Mihály Gimnázium 9. évfolyamos tanulói. A diákok munkavédelmi és baleset védelmi oktatást kaptak, majd megismerkedtek a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A felkészítésnek kiemelten fontos része volt a Szentgotthárdi Járás veszélyeztetettségének bemutatása. A tanulók pontos képet kaptak lakóhelyük veszélyeiről, valamint az azokra történő felkészülés módjáról.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!