A hétvégén tartották meg Szombathelyen az ÖKO-Majális keretében a Megyei Rajz – és kézműves verseny döntőjét. A verseny témája a Környezetvédelmi Világnaphoz kapcsolódott. A Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi Központ Közhasznú Alapítvány által meghirdetett versenyen a résztvevőknek az volt a feladatuk, hogy egy „ÖKO-családról” felolvasott történet alapján gyurmából kisplasztikát készítsenek. Az alsó tagozatosok között a dobogó első három fokára a Neumann iskola diákjai állhattak fel, míg a felsősök között az élen Radics Eliza, egy csepregi diáklány végzett. A második helyezett a Derkovits Gyula Általános Iskola, míg a harmadik a Váczi Mihály Általános Iskola diákja lett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!