A Nagy Lajos Gimnázium Öregdiák Egyesület következő vendége Török Gábor történész-politológus, politikai elemző-blogger, a Budapesti Corvinus Egyetem docense, az 1989-es évfolyam öregdiákja. Az ország talán legismertebb politikai elemzőjével politikáról, fociról és a gimnáziumi emlékekről is beszélgetnek május 16-án (csütörtökön) 18 órától, a helyszín ezúttal is a gimnázium Díszterme. A rendezvény nyitott.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!