A Salomé című előadással és Ken Russell Salomé utolsó tánca című filmjének vetítésével folytatódik az Angol szalon című rendezvénysorozat ma 18 órakor az AGORA – Szalonban. A sorozatot 2011 őszén a Savaria Egyetemi Központ angol és kommunikáció tanszékének közreműködésével indították. Célja, hogy legalább havonta egyszer az angolszász kultúra iránt érdeklődők egy-egy film kapcsán művészeti, tudományos és egyéb kulturális kérdésekről beszélgethessenek. A részvétel ingyenes.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!