A Szombathelyi Mentőállomáson 1,6 millió forint értékben vehetnek át ma délelőtt mentéstechnikai eszközöket a Szombathelyi, a Vasvári, a Sárvári és a Szentgotthárdi Mentőállomás munkatársai. Az adományokat a Szombathelyi Erdészeti Zrt. ajánlotta fel. A műszerek között vannak többek között lélegeztető ballonok, vérnyomásmérő és multifunkciós olló is. A felszerelések a régebbi, kevésbé korszerű eszközöket váltják ki és hatékonyabbá teszik az ellátást.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!