Feltörték Papcsák Ferenc (Fidesz-KDNP) zuglói polgármester, országgyűlési képviselő autóját csütörtökön, a járműből csak pénztárcáját és Fidesz-flottás telefonját vitték el – tájékoztatta a XIV. kerületi önkormányzat pénteken az MTI-t. A gépjárműben lévő laptopot, fényképezőgépet és egyéb értékeket érintetlenül hagyták. A közlemény szerint korábban minden választási kampány közeledtével betörtek a polgármester házába és feltörték autóját. A közleményben azt írták: Papcsák Ferenc bízik abban, hogy az eset nincs összefüggésben azzal, hogy "egy zuglói LMP-s képviselő hosszú évek óta vizslatja parkolási szokásait, és rendszeresen fényképezi autóját". Azt ugyanakkor gyanúsnak tartják, hogy a polgármesternek csak személyi iratait és flottás telefonját vitték el - közölték. Papcsák Ferenc ismeretlen tettes ellen feljelentést tett a rendőrségen.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!