Idén huszadik alkalommal rendezik meg a hagyományosan Pünkösdkor tartott Virágzás Napjai fesztivált. Őriszentpéteren a koncertek, előadások és kiállítások mellett kézműves játszóház is várja majd ezen a hétvégén a látogatókat. A Pünkösd Hétfőig tartó fesztiválon játszik többek között a Zala Szimfonikus Zenekar és közös koncertet ad Gryllus Vilmos, Szokolay Dongó Balázs és a Ferenczi György vezette Rackajam. Jordán Tamás, a szombathelyi Weöres Sándor Színház igazgatója stand-up előadással érkezik, Rátóti Zoltán, a kaposvári Csiky Gergely Színház igazgatója pedig felolvasóestet tart.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!