Négy fiatalt fogott el a rendőrség lakossági bejelentés alapján kábítószerrel való visszaélés gyanúja miatt. Egyiküket őrizetbe vették, hárman szabadlábon védekezhetnek - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság. Az állampolgári bejelentés valakik kábítószert szállítanak autóval, amit egy büki lakosnak akarnak átadni. A nyomozás során felmerült, hogy a férfiaknál lőfegyver is lehet, ezért az akcióba bevonták a Terrorelhárítási Központ kommandósait. Acsád és Bük között tartóztatták fel a gépkocsit, amelyben négy fiatal utazott. Kábítószergyanús port és tablettákat találtak náluk.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!