KOS március 21.-április 20.
Megtalálja kreatív erő forrását önmagában. Így nagy hatékonysággal intézi ügyeit. Bármit meg tud valósítani, mivel tudása és tapasztalata birtokában van. Valami új dolog születik, valami eredeti, mely segíti megmutatni képességeit a világnak.
BIKA április 21.- május 21.
Ma olyan feladatot hoz az élet, mely segíti, hogy túllépjen félelmein. Ha bízik önmagában, belevághat egy új dologba, melyhez nem volt meg eddig a kellő bátorsága. Megérzéseiben megbízhat, így ösztönösen a jó irányba tereli életét.
IKREK május 22.- június 21.
Ma hagyja az eseményeket történni maguktól. Ne avatkozzon bele, csak ha az intuíciója azt sugallja. Néha lehet sodródni az árral, úsznia kell tudni vele. Bíznia kell abban, hogy ez az időszak is elmúlik, és az értékes megmarad az értéktelenért meg miért kéne bánkódnia.
RÁK június 22.- július 22.
Problémái helye magasan van, a megoldások útja meredek. Erőbevetést és fáradozást követel a kártya szerint. Most nem várhatja kívülről a segítséget. Egyedül kell ezt a fárasztó munkát elvégeznie. Ez egy hosszadalmas folyamat, melyben ellenállással is találkozik. Az ereje meg van ahhoz, hogy a felelősséget magára vállalja.
OROSZLÁN július 23.- augusztus 23.
Jó helyzetet és jó kilátásokat ígér a mai napi kártya. Ezért már korán reggel indítsa jól napját. Az optimizmusa vezesse és figyeljen az események között azokra, melyek azért bukkantak fel, hogy előre vigyék életét és boldogság legyen része a magánéletében is.
SZŰZ augusztus 24.- szeptember 22.
Ma hajlamos lehet többet vállalni, mint amit elbír végezni. Ossza jól be idejét és erejét. Keressen környezetében olyan vállalkozó szellemű embert, aki a terhekből egy keveset átvállal. Így nem érez olyan nyomást, mely kényszerítő leg hat napjára.
MÉRLEG szeptember 23.- október 23.
Határozott tervei vannak a mai napra nézve. Két lábbal áll a földön, és kézben tudja tartani a dolgokat. Nem álmodozik, hanem világos és egyértelmű céljait valósítja meg. Felelősséget vállal tetteiért és nem hibáztat mást.
SKORPIÓ október 24.- november 22.
Ma ne bízzon semmit a véletlenre. Az égiek segítik minden történésben. Azért a sikert nem adják ingyen, tenni is kell érte. Ha kap az élettől, legyen hálás és adnia is kell, hisz van miből.
NYILAS november 23.-december 21.
Kellemes ébredés és aktív cselekvés biztosítja, hogy ma egy kitűnő tervét véghezvigye. Nem lesz akadálya annak, hogy bármibe fog örömét leli benne. Így megelégedett napot zárhat. A szerelmi csatározásoknak is teremtse meg a megfelelő időt és helyet.
BAK december 22.-január 20.
Termékeny nap elé néz, ha a gyakorlatias dolgokra koncentrál. Tervei is a valóság talaján gyökereznek. Így mivel összhangban áll az élete ritmusával, ha dicséretre nem is, de megelégedettség érzését átélheti a mai napon.
VÍZÖNTŐ január 21.- február 18.
Hangulatát kell ma már korán reggel átprogramoznia, hogy a félelmek és szélsőségesség helyett a szépet és jót lássa az eseményekben. Kerülje a negatív beállítottságú emberek társaságát. Így a feladatok, melyet kitűzött magának, mind teljesíthetők lesznek.
HALAK február 19.-március 20.
Egy jó cselekedet örömmel tölti el lelkét már kora reggel. Megértőnek és jóságosnak lenni és adni a másiknak abból, amink van, emberségből jeles. A szeretet összeköt és békét teremt ott is, ahol néha a békétlenség üti fel a fejét.
Egy sorsforduló révén 2000-ben alapítottam meg az AGLA Harmadik Szem Szolgáltató Bt-t, és kezdtem pályafutásom „jósnő”-ként. A Mérleg jegyében születtem és születésem napjául is e jegy urát, a Vénusz napját /péntek/ választottam. A feladatom tudom. Mint ember /nő harmóniát teremt saját tettei, erkölcsi nézetei, vállalt kötelezettségei és egyéni képességei között. A „hozott” tudásom és az életemben tanultakat kamatoztatom úgy, hogy segítek másoknak és abból is tanulok. Tudom, hogy a biztos alapokat az önzetlen szeretet adja az életünkben és az alázat, amit tanúsítunk sorsunk iránt. Munkámban is szem előtt tartom mindezt, amikor a vendégeim segítségért fordulnak hozzám.
Lakatosné Horváth Katalin jósnő