Gyermek Hollywood Classics Szombathelyen

Gyermek Hollywood Classics-ot rendez a Savaria Szimfonikus Zenekar szombaton 18 órai kezdettel a szombathelyi AGORA-Művelődési és Sportházban. Mérei Tamás, a zenekar igazgatója elmondta, hogy 10 klasszikus Disney meséből 23 dal csendül majd fel a programban. A filmek között szerepel a Hófehérke, a Kis hableány és az Egyiptom hercege is. Emellett hercegnők, valamint Aladdin és a Dzsin lepték el a város több pontját a napokban. A mesefigurák várhatóan az óvodák és az iskolák környékén is feltűnnek majd. Az esten az Oroszlánkirály főcímdalát egy szombathelyi lány, Gáspár Eszter énekli majd el.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek