Mit mutatnak a kártyák? Kedd

KOS március 21. –április 20.

A szíve hangját figyelje, és a szerelemre koncentráljon. A szeretet nyitott szívre reagál, méghozzá boldogságot hozva magánéletébe. Így a hétköznapok is ünneppé válnak.

BIKA április 21.-május 21.

Ma zseniális ötlete támadhat, mely megszabadítja eddigi korlátaitól. Azért legyen résen, függetlenségi törekvése, balul is elsülhet. Aztán elégedetlen lehet, magányt hozó helyzetével.

IKREK május 22.-június 21.

Engedje menni a dolgokat a maguk útján. Az is segítő lehet, ha külső szemlélője lesz az eseményeknek, és nem avatkozik bele. Ha intuíciójára hallgat, abban biztosan nem csalódik.

RÁK június 22.-július 22.

Ma vágyik egy intenzív élményre. Szeretné magát kipróbálni és talán rekordot felállítani. Lendülete a szavak terén is nagy, ezért bánjon vele óvatosan, hogy ne „csípősre” sikeredjen.

OROSZLÁN július 23.-augusztus 23.

Mindent vagy semmit elve alapján oldja meg a problémákat. Ezért ne érje be félmegoldásokkal. A kihívásoktól se riadjon vissza. Egy szerelmi kaland sem lesz ellenére.

SZŰZ augusztus 24.-szeptember 22.

Bölcs meglátásira támaszkodjon, mind a munkájában mind a környezetében. Aki megosztja másokkal szakértelmét és támogató magatartással segíti őket, az elismerésüket elnyeri.

MÉRLEG szeptember 23.-október 23.

A törvények tisztelete jellemezze napját, persze beleértve az íratlanokat is. Ha jogi vitába keveredik nehéz lesz kimászni belőle. Tettei következményeivel szembesülnie kell.

SKORPIÓ október 24.-november 22.

Kis lépésekkel is lehet az életben nagyot elérni. Ezért ma a napi rutin feladatokra helyezze a hangsúlyt. Így nincs és nem is lesz elmaradt teendője. A felelősség terhe nem nyomasztja.

NYILAS november 23.-december 21.

Ünnepelje meg sikereit, abban a sorrendben, ahogy bekövetkeznek. Örömteli nap, tele kellemes meglepetésekkel. Lelkesedése és életkedve szárnyakat ad lelkének.

BAK december 22.-január20.

A változás napja lehet a mai. Az élet bármely területét érintheti, hogy az álló víz felfrissüljön. Lehet, hogy egy régi ügy fejeződik be, kedvezően. Így szabad az út, hogy új terveket kovácsoljon.

VÍZÖNTŐ január21.-február 18.

Az élet napos oldalán élőnek érezheti magát. Nagyszerű lehetőségek és sikeres üzleti ügyek találják meg. A szerelem sem hiányozhat az ilyen napokból, hogy magánélete szép legyen.

HALAK február 19.-március20.

Élesítse lényeglátását és ne csak a fontosnak vélt dolgokra koncentráljon. Néha az apró dogoknak van döntő jelentősége. Különösen akkor, amikor az utolsó csepptől telik be az a bizonyos pohár.

Egy sorsforduló révén 2000-ben alapítottam meg az AGLA Harmadik Szem Szolgáltató Bt-t, és kezdtem pályafutásom „jósnő”-ként. A Mérleg jegyében születtem és születésem napjául is e jegy urát, a Vénusz napját /péntek/ választottam. A feladatom tudom. Mint ember /nő harmóniát teremt saját tettei, erkölcsi nézetei, vállalt kötelezettségei és egyéni képességei között. A „hozott” tudásom és az életemben tanultakat kamatoztatom úgy, hogy segítek másoknak és abból is tanulok. Tudom, hogy a biztos alapokat az önzetlen szeretet adja az életünkben és az alázat, amit tanúsítunk sorsunk iránt. Munkámban is szem előtt tartom mindezt, amikor a vendégeim segítségért fordulnak hozzám.

Lakatosné Horváth Katalin jósnő

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Horoszkóp