Ostromnapok Kőszegen

Az augusztus 1-jén kezdődő Kőszegi Ostromnapokon többek között lesz fegyver- és viseletbemutató, seregszemle és jelmezes ütközetek, gyermekfoglalkoztató játékok, koncertek. Kiállítás nyílik a kőszegi, körmendi és sárvári katonai hagyományőrző csoportokról, egy másik tárlaton pedig török iparművészeti remekeket mutatnak be. A Jurisics-vár 'jelképes' ostromára szombaton kerül sor. A nyolcadik Kőszegi Ostromnapokhoz kapcsolódva aztán a hétvége elmúltával is, egész augusztusra kínálnak programokat: augusztus 16-án orientális táncfesztivált, 19-én történelmi jelmezes utcabált rendeznek.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek